בניית אתרים באינטרנט, בתפירה אישית ללקוח היא מלאכה שאינה פשוטה. היא משולה ללחצוב באבן, רק שהפעם האבן היא מחשב, וכלי החציבה שלנו מתקדמים בהרבה בימינו. למה אני עושה את ההקבלה הזו?
כאשר אתה לבנות אתר אתה בעצם עומד מול דף לבן ריק. כל המחשבות שלך מרוכזות בצורה בה תמצא את הדף הזה באופן הטוב ביותר והנכון ביותר לצופה, ואם זאת, האיכותי והנכון מבחינת קוד, ללקוח שלך, ליצור לו רלוונטיות ואיכות בנייה לשנים הבאות.

סקיצה לאתר

יצירת המודל הרלוונטי שלך לצורת האתר והסקיצה שתיצור לאחר שמאסת בדף הריק-הן המשוכה הראשונה עליך לעבור בבנית אתר.
בבנית אתר רציני יבנו מראש כמה סקיצות. בבניית אתר תדמית או אתר ללקוח יחיד יבנו הסקיצות לפי דרישותיו. בתחילה אחת, ובמידה ולא מרוצה תנתן כמובן אופציה חדשה לחלוטין אשר תשביע את רצונו.
הלקוח או מזמין האתר לצורך העניין הוא האדם הכי חשוב בפרוייקט תמיד, וחשוב לעמוד מאחורי הלקוח בכל בעיה, טכנית או עיצובית שנתקל בה. גם אם זה לא קל לפעמים, והדרישות העיצוביות אינן תואמות למערכות או לאפליקציות בהן נרצה להשתמש באתר,הלקוח יקבל בסוף את מבוקשו בדרך זו או אחרת. ולא קל לשנות אפליקציות וקבצים, ליצור תנועה במקומות מתים וכד' אך כל זאת יעשה בבניית האתר , כי בשלבים בהם האתר כבר באוויר ומאונדקס כל שינוי יהייה הרבה יותר בעייתי,ועדיף לעשות אותו לפני שהאתר עולה לאוויר. הלקוח או מזמין האתר מקבלים סקיצה-הסקיצה מאושרת?

מתחילים לעבוד

לאחר שהלקוח קיבל את הסקיצה מחברה לבניית אתרים, ניגש לבניית האתר, במידה ויש לנו את קבצי העיצוב מהפוטושופ, נתפור אותם לקוד, נייצר דפי אינדקס ודפי משנה,נוסיף את האפליקציות, נעבוד על קבצי הפלאש והתמונות, ננקה קוד, נשייף את הCSS ,וכל הדברים הרלוונטים על השרת המקומי שלנו במחשב,נתחיל בפעולה החשובה ביותר- העלאת קבצים.
ופשוט נעלה את קבצי האתר למקום , והנה האתר באוויר.

חזרנו ללקוחות

כמובן לא לפני שבדקנו שטופס יצירת הקשר עובד, טפסי התגובות,הקישורים נכונים ובטקסט אין שגיאות, במידה ו… הכל כשורה (בד"כ הכל טוב וכתוב טוב אך תמיד יש לבדוק ובמקרה הצורך לשנות) אז מה עושים עכשיו? עכשיו הסוף… פישטנו לכם את תהליך בניית אתר. בשמחה רבה אנו שולחים לינק למזמין האתר שיראה את האתר שלו באוויר.

אבן הפכה לאתר אינטרנט מתקדם:)

ובכן כאן כמובן צמצמנו לכדי כתיבה את תהליך בניית האתרים, התהליך אולי נשמע על הכתב פשוט אך כל קובץ וכל תמונה או פריט עיצוב באתר דורשים תשומת לב תכנון ועירנות רבה. הקפדה על פרטים קטנים היא הכרחית מתוך מחשבת בסיס שכל מגדל צריך להבנות יציב כמובן.
ומהאבנים אותן שייפנו פעם , היום אנו בונים אתרי המשולים למגדלים ואף לגורדי שחקים ברמתם הטכנולוגית.
סאן מייקרוסיסטמס(ג'אווה), וכמובן מתכנתי הקוד הפתוח(php) היקרים פותחים לנו עולמות טכנולוגיים, המקלים עלינו בהרבה את החציבה.
כמובן שבכל הטכנולוגיות והשפות  דרושים ידע והבנה.

אינטרמיינד – כי ככה עושים באמת  שיווק באינטרנט

בניית אתרים עם המומחים בתחום